Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
AKCEPTUJĘ

Zachodniopomorskie
Wolin, Recław 50A

Stranc Artur 0048 662 223 899
kontakt@szambabetonowe.wolin.pl

Nasza firma

Zajmujemy się m. in. produkcją i sprzedażą szamb betonowych na terenie Województwa Zachodniopomorskiego. Ze względu na to , że jesteśmy jedną z największych firm zajmującą się tego typu produkcją, proponujemy konkurencyjne ceny. Nasze produkty wykorzystywane są jako zbiorniki na:
- ścieki,
- gnojowicę,
- deszczówkę
- kanały samochodowe oraz baseny 


Produkty nasze są z najwyższej klasy materiałów, dzięki czemu charakteryzuje je niezawodność i wytrzymałość. Są solidnie wykonane i szczelne, co jest idealnym rozwiązaniem dla nieczystości odprowadzonych z konkretnego obiektu. 
Do atutów tych konstrukcji z pewnością należą m. in. konkurencyjna cena oraz łatwość montażu i użytkowania. W naszej ofercie dostępne są konstrukcje jedno- oraz dwukomorowe o różnych wymiarach i pojemnościach. 

Zbiorniki produkowane są w szczelnie zamkniętych stalowych formach, ponieważ beton jest odpowiedni czas wibrowany co sprawia, że konstrukcja staje się całością bez niepożądanych przerw technicznych w obrębie styku dna ze ścianami. Pozwala to na uniknięcie ryzyka powstania przecieków, czyli przedostania się ścieków do gleby lub wód gruntowych do zbiornika. Produkując zbiorniki dbamy o odpowiednią izolację wykorzystując najwyższej jakości materiały.  

Cały proces produkcyjny odbywa się zgodnie z najnowszymi standardami oraz z wszelkimi normami bezpieczeństwa.
Do wykonania naszych produktów stosujemy wysokiej klasy betonu B25 W8 co daje trwałość i wytrzymałość.