Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
AKCEPTUJĘ

Zachodniopomorskie
Wolin, Recław 50A

Stranc Artur 0048 662 223 899
kontakt@szambabetonowe.wolin.pl

Nasza oferta

W naszej ofercie znajdują się  szamba betonowe które mogą być wykorzystywane jako zbiorniki na ścieki, gnojowicę, deszczówkę, kanały samochodowe oraz baseny. Produkowane są w szczelnie zamkniętych stalowych formach, ponieważ beton jest odpowiedni czas wibrowany co sprawia, że konstrukcja staje się całością bez niepożądanych przerw technicznych w obrębie styku dna ze ścianami. Pozwala to na uniknięcie ryzyka powstania przecieków, czyli przedostania się ścieków do gleby lub wód gruntowych do zbiornika. Produkując zbiorniki dbamy o odpowiednią izolację wykorzystując najwyższej jakości materiały. 
Dbamy również o odpowiednią izolację dna zbiornika na szambo wykorzystując odpowiednie materiały. Cały proces produkcyjny odbywa się zgodnie z najnowszymi standardami oraz z wszelkimi normami bezpieczeństwa.  Do wykonania naszych produktów stosujemy wysokiej klasy betonu B25 W8 co daje trwałość i wytrzymałość. Poniżej przedstawiamy ofertę na nasze wyroby

Szamba jednokomorowe

Szamba dwukomorowe

INFORMACJE

Oferujemy również transport szamb samochodami ciężarowymi wraz z dźwigiem, oraz świadczymy usługi dodatkowe, takie jak: wykonanie wykopu pod montaż zbiornika oraz jego osadzenie w wykopie , ewentualne podłączenie instalacji sanitarnej.
Na dalsze odległości organizujemy transporty łączone, aby zminimalizować koszty dostawy.